Referencje

 

Co inni mówią o nas:

Kompetencje, elastyczność i skuteczność. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, z poczuciem humoru. Połączenie przyjemności z nauką to zawsze najskuteczniejszy metoda przyswajania wiedzy:)
Pozdrowienia dla prowadzącej zajęcia:)

Jola, Kłodzko
Miałam możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych prowadzonych przez Panią Kamilę, były one prowadzone na wysokim poziomie, bardzo profesjonalnie, tłumaczyła w sposób w bardzo przejrzysty i przystępny. Postanowiłam kontynuować naukę języka na indywidualnych zajęciach, bo warto uczyć się u tak kompetentnej osoby. 100% POLECAM!!! zajęcia indywidualne, jak i grupowe.
Monika, Kłodzko
Biorę udział w zajęciach od początku i nie zamieniłbym tych zajęć na żadne inne. Świetna, domowa atmosfera. Polecam, bo nie trafiłem jeszcze na lepszego korepetytora.
Franciszek, kłodzko
Witam wszystkich.
Jeżeli ktoś szuka korepetycji z angielskiego to pani Kamila jest wybitna w tej profesji:) Byłem przerażony maturą, bo nic nie umiałem, jednak w pół roku nauczyłem się angielskiego w tym stopniu, że potrafię luźno rozmawiać na różne tematy z obcokrajowcami. P. Kamila perfekcyjnie nauczyła mnie podstaw angielskiego, dzięki czemu byłem jednym z lepszych w klasie, a maturę podstawową z języka zdałem na 80 %, a ustna na 95%:)
Szczerze polecam :)

Maciek, Kłodzko
Mloda zdecydowana osoba hmmm pani lektor ,dobra motywacja ktora przemawia swietnymi zajeciami które tchną profesjonalnym podejsciem nic dodać nic ująć , tak, polecam ))
Dariusz, Polanica Zdroj
Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalnie i ciekawie prowadzone zajęcia. Sympatyczna atmosfera a ponadto dobry przekaz. Można skutecznie doskonalić język :)
Aga, Złoty Stok
Bardzo miła atmosfera. Wysoki poziom nauczanego języka. Zawsze można ustalić dogodne godziny zajęć. Każdy sprawdzian i kartkówka to pestka. Czego chcieć więcej? :)
Magda,
Zdecydowanie polecam-zajęcia prowadzone w sympatycznej,luźnej atmosferze,a jednocześnie świetnie przygotowujące do matury-zawdzięczam im naprawdę bardzo dobre wyniki na egzaminie maturalnym z języka angielskiego (na obu poziomach). :)
Kinga, Złoty Stok
Bardzo polecam, na zajęciach się wiele nauczyłam i zajęcia był prowadzone w miłej atmosferze :)
Asia,
Bardzo polecam,zajecia prowadzone w milej atmosferze,a przede wszystkim jeszcze nikt tak mi dobrze nie wytłumaczył gramatyki :)
Ania,
Bardzo polecam, profesjonalne i skuteczne zajęcia w miłej atmosferze.
Asia, Kłodzko
Super kontakt. Syn z miłą chęcią uczęszcza na zajęcia a oceny w szkole szybko poszły w górę. Naprawdę polecam.
Kacper, Złoty Stok
Gorąco polecam, ponieważ na zajęciach nauczyłem się bardzo dużo i mam zamiar nadal korzystać z tych zajęć, bo czas spędzony na nich nie poszedł na marne. Według mnie Pani Kamila jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są zawsze w miłej atmosferze. :)
Karol, Złoty Stok
Polecam! Na zajęciach miła atmosfera i można naprawdę się dużo nauczyć. Dzięki tym zajęciom mogę teraz lepiej się dogadać z osobą z zagranicy.
Łukasz, Kłodzko
Miałam duże problemy i zaległości z językiem angielskim. Pani Kamila wyprowadziła mnie na prostą, nie miałam kłopotów z maturą, na zajęcia chodziłam z przyjemnością i zamierzam dalej uczęszczać. Atmosfera jest bardzo miła, zajęcia są prowadzone rewelacyjnie. Polecam w 100%
Klaudia, Kłodzko

 

Proszę wypełnić pola i uzupełnić captchę, aby dodać swoją opinię.
Pola wymagane są oznaczone gwiazdką *